میز – جدول آسمان تصویر مشاهده اخبار علمی و آموزشی

میز – جدول: آسمان تصویر مشاهده اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی عملکرد دولتمردان بی انگیزگی را به جامعه القاء نکند / عارف

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی ناامیدی از اصلاح اوضاع کشور را خطرناک دانست و با انتقاد از بعضی اظهارنظرهایی که تنها در صدد القاء ناامیدی در بین مردم هست،

عملکرد دولتمردان بی انگیزگی را به جامعه القاء نکند / عارف

عارف: عملکرد دولتمردان بی انگیزگی را به جامعه القاء نکند

عبارات مهم : اصلاح طلب

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی ناامیدی از اصلاح اوضاع کشور را خطرناک دانست و با انتقاد از بعضی اظهارنظرهایی که تنها در صدد القاء ناامیدی در بین مردم هست، گفت: کسانی که تنها به علت مخالفت با یک تفکر به دنبال ضربه زدن به امید مردم هستند دلسوز نظام و مردم نیستند آیا که در شرایط خاص کشور همه با هر نوع تفکری باید در کنار هم قرار بگیرند.

به گزارش ایسنا، محمدرضا عارف در دیدارهای جداگانه با جمعی از اصلاح طلبان استان آذربایجان شرقی و شهرستان آمل ضمن تحلیلی از اوضاع جامعه، ناامیدی از اصلاح اوضاع کشور را خطرناک دانست و گفت: همه دلسوزان نظام بخصوص اصلاح طلبان وظیفه سنگینی بر عهده دارند و باید جهت عبور از شرایط فعلی کشور مردم و مسئولین در کنار هم باشند آیا که تجربه ثابت کرده است هر گاه به مردم اعتماد کردیم می توانیم از سخت ترین گردنه ها هم عبور کنیم.

عملکرد دولتمردان بی انگیزگی را به جامعه القاء نکند / عارف

وی با بیان اینکه شرط همراهی مردم با مسئولین صادق بودن با مردم هست، تصریح کرد: نباید به مردم وعده هایی داد که امکان تحقق آن حداقل در کوتاه مدت وجود ندارد، اگر با مردم صادق باشیم همانند دوران دفاع مقدس همراهی مردم را خواهیم داشت و از این سرمایه اجتماعی لایزال می توانیم حداکثر بهره را ببریم.

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با انتقاد از بعضی اظهارنظرهایی که تنها درصدد القاء ناامیدی در بین مردم هست، گفت: کسانی که تنها به علت مخالفت با یک تفکر به دنبال ضربه زدن به امید مردم هستند دلسوز نظام و مردم نیستند آیا که در شرایط خاص کشور همه با هر نوع تفکری باید در کنار هم قرار بگیردند .وضعیت کشور بگونه ای نیست که عده ای به دنبال مسابقه های انتخاباتی و از بین بردن یک جریان باشند. شرط فائق آمدن بر پرسشها کشور، وحدت، تفاهم و همدلی است.

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی ناامیدی از اصلاح اوضاع کشور را خطرناک دانست و با انتقاد از بعضی اظهارنظرهایی که تنها در صدد القاء ناامیدی در بین مردم هست،

وی با بیان اینکه عملکرد دولتمردان نباید به گونه ای باشد که بی انگیزگی را به جامعه القاء کند،خاطرنشان کرد:اصلاح طلبان در روی کار آمدن دولت آقای روحانی سهیم بودند و نقش اساسی داشتند و جهت موفقیت دولت تلاش می کنند.هر چند گلایه های جدی از نادیده گرفتن مدیران برجسته اصلاح طلب در استانها و سپردن مدیریت بعضی ارگان های دولتی در استان ها به مخالفین گفتمان اصلاحات وجود دارد.

عارف همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دستاوردهای تشکیل شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان، گفت: هجمه های صورت گرفته به بعضی اشخاص در جبهه اصلاحات تصادفی نیست و جهت از بین بردن انسجام داخل خانواده اصلاحات هست. مایه تاسف است که عده ای در داخل جبهه اصلاحات با بعضی اظهارنظرها تنها مسیر متلاشی کردن انسجام را دنبال می کنند.

وی تاکید کرد: در کنار عملکرد مثبت شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان مطمئنا نواقص و معایبی هم وجود داشته که بعد از انتخابات شوراها با نظرخواهی از بعضی نخبگان و حتی منتقدین شورای عالی اصلاح طلبان اصلاح بعضی ساز و کارهای این شورا دنبال شده است و امیدوارم شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان با اعمال این اصلاحات دور تازه فعالیت خود را شروع کند.

عملکرد دولتمردان بی انگیزگی را به جامعه القاء نکند / عارف

مدیر فراکسیون امید در آخر با بیان اینکه نقدهایی که در فضای رسانه ای به شورای عالی اصلاح طلبان مطرح می شود را دنبال می کنم گفت: شورای عالی اصلاح طلبان مطمئنا در ادامه فعالیت خود به یک نهاد بالادستی نیاز دارد ولی باید توجه کنیم که نقدهایی که صورت می گیرد جنبه شخصی پیدا نکند آیا که در شورای عالی اصلاح طلبان منافع شخصی وجود ندارد و باید منافع ملی و مصالح نظام و جریان اصلاحات مدنظر باشد.

واژه های کلیدی: اصلاح طلب | اصلاح طلبان | مجلس شورای اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs