میز – جدول آسمان تصویر مشاهده اخبار علمی و آموزشی

میز – جدول: آسمان تصویر مشاهده اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سومی کشور عزیزمان ایران با یک نقره و ۳ برنز ، کشتی آزاد جوانان جهان

تیم ملی کشتی آزاد کشور عزیزمان ایران با یک مدال نقره و سه برنز در جایگاه سوم رقابت‌های کشتی آزاد جوانان دنیا در فنلاند ایستاد.

سومی کشور عزیزمان ایران با یک نقره و ۳ برنز ، کشتی آزاد جوانان جهان

کشتی آزاد جوانان جهان/ سومی کشور عزیزمان ایران با یک نقره و ۳ برنز

عبارات مهم : ایران

تیم ملی کشتی آزاد کشور عزیزمان ایران با یک مدال نقره و سه برنز در جایگاه سوم مسابقه های کشتی آزاد جوانان دنیا در فنلاند ایستاد.

به گزارش ایسنا، مسابقه های کشتی آزاد قهرمانی جوانان دنیا روزهای 10 و 11 مردادماه در شهر تامپره کشور فنلاند برگزار شد و در آخر تیم کشور عزیزمان ایران با یک مدال نقره نعیم حسن زاده در وزن 120 کیلوگرم و سه مدال برنز یونس امامی، محمد متقی نیا و احمد بذری در اوزان 60، 74 و 84 کیلوگرم و کسب 49 امتیاز به عنوان سوم این مسابقه ها رسید. تیم های آمریکا و روسیه نیز با کسب 68 و 67 امتیاز در جایگاه های اول و دوم ایستادند.

سومی کشور عزیزمان ایران با یک نقره و ۳ برنز ، کشتی آزاد جوانان جهان

نتایج کشتی گیران کشورمان در روز دوم این مسابقه های به شرح زیر است:

در وزن 55 کیلوگرم نادر نصری در دور اول برابر موخامبت کوتابک از قزاقستان با نتیجه 5 بر 4 به پیروزی رسید. وی در دور بعد ژوزف باقرامیان از لهستان را با نتیجه 10 بر 2 مغلوب کرد و در دور سوم و در یک کشتی حساس با نتیجه 12 بر 11 ارطغرل قهوه چی از ترکیه را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی رسید ولی در این مرحله برابر داتون فیکس از آمریکا مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت. نصری در دیدار رده بندی با نتیجه 8 بر 7 برابر افغان خاشالوف از آذربایجان شکست خورد و پنجم شد.

تیم ملی کشتی آزاد کشور عزیزمان ایران با یک مدال نقره و سه برنز در جایگاه سوم رقابت‌های کشتی آزاد جوانان دنیا در فنلاند ایستاد.

در وزن 66 کیلوگرم امیرحسین حسینی بعد از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 12 بر 6 از سد حسن کایا از ترکیه گذشت. وی در دور سوم برابر محال نوروزاف از آذربایجان با نتیجه 19 بر 14 به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. ولی در این مرحله با نتیجه 10 بر 2 مغلوب رایان اندرو دیاکین از آمریکا شد و به دیدار رده بندی رفت ولی در این دیدار با نتیجه 6 بر 4 مغلوب تمولن انختویا از مغولستان شد و در جایگاه پنجم قرار گرفت.

در وزن 84 کیلوگرم احمد بذری در دور نخست با نتیجه 8 بر 2 زائور برادزه از گرجستان را شکست داد وی در دور بعد با نتیجه 11 بر صفر هوانس مخیتاریان از ارمنستان را شکست داد. بذری در دور سوم برابر الکساندر روبرت موری از کانادا با نتیجه 10 بر صفر به پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله برابر آرتور نایفونوف از روسیه با نتیجه 11 بر صفر مغلوب شد و راهی دیدار رده بندی شد. بذری در دیدار رده بندی و در یک کشتی قشنگ با نتیجه 18 بر 8 از سد عثمان گوجن از ترکیه گذشت و صاحب مدال برنز شد.

در وزن 120 کیلوگرم نعیم حسن زاده بعد از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 5 بر یک جاکوب بریلیوسکی از لهستان را مغلوب کرد. وی در دور سوم برابر فیض اله آکتورک از ترکیه با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. حسن زاده در این مرحله با نتیجه 3 بر یک اردنتولگا داوادورج از مغولستان را شکست داد و راهی دیدار فینال شد. وی در این دیدار برابر گیبل دان استیوسون از آمریکا با نتیجه 5 بر یک شکست خورد و به مدال نقره رسید.

سومی کشور عزیزمان ایران با یک نقره و ۳ برنز ، کشتی آزاد جوانان جهان

نتایج کشتی گیران کشورمان در روز نخست این مسابقه ها نیز به شرح زیر است:

در وزن 50 کیلوگرم علیرضا سرلک در دور اول برابر ریوتا ساکورای از ژاپن با نتیجه 10 بر صفر به پیروز رسید. وی در دور دوم برابر اصلان مینکالوف از روسیه با نتیجه 14 بر 7 شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر روس در مرحله بعد، سرلک از دور مسابقه ها کنار رفت و هفتم شد.

تیم ملی کشتی آزاد کشور عزیزمان ایران با یک مدال نقره و سه برنز در جایگاه سوم رقابت‌های کشتی آزاد جوانان دنیا در فنلاند ایستاد.

در وزن 60 کیلوگرم یونس امامی بعد از استراحت در دور اول در دور دوم در مصاف با کریستوفر میکزاک از کانادا با نتیجه 10 بر صفر به پیروزی رسید وی در دور سوم نیز با نتیجه 12 بر 2 از سد عباس رحمان اف از ازبکستان به برتری رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله برابر عبداله احمداف از روسیه با نتیجه 6 بر 5 شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد. امامی در این دیدار با نتیجه 10 بر صفر اریگلت پریزرینی از آلبانی را مغلوب کرد و صاحب مدال برنز شد.

در وزن 74 کیلوگرم محمد متقی نیا در دور نخست با نتیجه 5 بر صفر حمدی مصطفی از مصر را مغلوب کرد وی در دور دوم اخساربک گولایف از کشور اسلواکی را از پیش رو برداشت ولی در دور سوم برابر مارک جان هال از آمریکا با نتیجه 10 بر صفر مغلوب شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، متقی نیا راهی گروه بازنده ها شد. وی در این گروه با نتیجه 6 بر 3 برابر رادیک والیف از روسیه به پیروزی رسید و به دیدار رده بندی راه یافت. متقی نیا جهت کسب مدال برنز به مصاف موهامت کوچوک ایلدریم از ترکیه رفت و با نتیجه 11 بر صفر از سدی وی گذشت و به مدال برنز رسید.

سومی کشور عزیزمان ایران با یک نقره و ۳ برنز ، کشتی آزاد جوانان جهان

در وزن 96 کیلوگرم دانیال شریعتی نیا بعد از استراحت در مسابقه اول در دور دوم برابر کولین رایموند مورا از آمریکا با نتیجه 10 بر 5 شکست خورد و با توجه به شکست کشتی گیر آمریکایی در مراحل بعدی، شریعتی نیا از بین بردن شد و در جایگاه چهاردهم ایستاد.

رده بندی انفرادی و تیمی این مسابقه ها به شرح زیر است:

50 کیلوگرم: 1- شاهین مختاراف (آذربایجان) 2- کارن زو

رابیان (ارمنستان) 3- اکبر کنجبیک اولو (قرقیزستان) و ناسان بویان نارمانداخ (مغولستان) 5- اصلان مینکایلوف (روسیه) و راحت کالژان (قزاقستان) 7- علیرضا سرلک (ایران)

55 کیلوگرم: 1- داتون فیکس (آمریکا) 2- اسماعیل گادجیف (روسیه) 3- آرس هاروتونیان (ارمنستان) و افغان خاشالوف (آذربایجان) 5- رمضان آوتایف (آلمان) و نادر نصری (ایران)

60 کیلوگرم: 1- عبداله احمداف (روسیه) 2- میشل استیون مک کی (آمریکا) 3- یونس امامی (ایران) و هیرومو ساکاکی (ژاپن) 5- اریگلنت پریزرنی (آلبانی) و راویندر (هند)

66 کیلوگرم: 1- داوید بایف (روسیه) 2- رایان دیاکین (آمریکا) 3- تمولان انختویا (مغولستان) و اوریکو جولاکیدزه (گرجستان) 5- امیرحسین حسینی (ایران) و گئورگ مخیان (ارمنستان)

74 کیلوگرم: 1- مارک جان هال (آمریکا) 2- عیسی شاپیف (ازبکستان) 3- وردیف گولیا (هند) و محمد متقی نیا (ایران) 5- یاجورو یاماکاسی (ژاپن) و موهامت کوچوک ایلدریم (ترکیه)

84 کیلوگرم: 1- آرتور نایفونوف (روسیه) 2- زاهید والنسیا (آمریکا) 3- گادژیمراد ماگومدسعیداف (آذربایجان) و احمد بذری (ایران) 5- دیپاک پونیا (هند) و عثمان جوشن (ترکیه)

96 کیلوگرم: 1- شامیل موسایف (روسیه) 2- گیوی ماتچاراشویلی (گرجستان) 3- ابراهیم جیفتچی (ترکیه) و کولین رایموند مور (آمریکا) 5- سارگیس هوسپیان (ارمنستان) و لجا ماتوهان (آلمان) … 14- دانیال شریعتی (ایران)

120 کیلوگرم: 1- گیبل استیوسون (آمریکا) 2- نعیم حسن زاده (ایران) 3- فیض اله آکتورک (ترکیه) و زائور کوزونوف (روسیه) 5- اردن تولگا داوادورج (مغولستان) و زوریکو اورتاشویلی (گرجستان)

رده بندی تیمی: 1- آمریکا 68 امتیاز 2- روسیه 67 امتیاز 3- کشور عزیزمان ایران 49 امتیاز 4- ترکیه 36 امتیاز 5- آذربایجان 34 امتیاز 6- ارمنستان 32 امتیاز 7- هندوستان 27 امتیاز 8- گرجستان 26 امتیاز 9- مغولستان 25 امتیاز 10- آلمان 15 امتیاز.

واژه های کلیدی: ایران | ترکیه | روسیه | آمریکا | آمریکایی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs